Jiří Horák

Podělím se s vámi o příběh:
Vše začalo tak, že díky mému skvělému kolegovi a exBossovi jsem dlouho před tím, než jsem potkal Michaelu, začal používat iPhone, Mac, iPad, Apple TV.
Chtěl jsem vědet a využívat funkcí Apple víc, ale jelikož v práci ani po práci nebylo mnoho času na školení od kolegů, byl jsem samoukem.
To ale nebylo ono, znáte to – akce pokus omyl.
Jednoho dne jsem navštívil, pro mé potěšení se s novinkami APPLE prodejnu, ve které Míša pracovala (ten den jsem jí poznal poprvé).
Jen tak jsem se kochal, Míša přistoupila a dostali jsme se do rozhovoru. I když jsem zmínil, že se pouze dívám a nehodlám nic kupovat, i tak jsme si skvěle o produktech Apple popovídali (ta práce jí prostě bavila a stále baví). Rozloučili jsme se a já odešel.
Doma se mi vše rozleželo. Po 14 dnech jsem šel opět okolo prodejny a Míša byla naštěstí přítomna. Musel jsem vejít, pozdravit jí a podělit se s ní o můj “problém” resp. o mezery v používání produktů Apple.  Chtěl jsem si zaplatit hodinu výuky.
Míša mi sdělila, že u prodejce končí a nabídla mi individuální hodinu. Řekl jsem si, že nemám co ztratit a zkusím. Vyplatilo se. Její nadšení pro předání znalostí, triků a vychytávek Apple je výjimečné … to nepřeháním.
Vždy jsem si před školením napsal, co mě trápí, co potřebuji a to jsme probrali a ukázali si.
Zároveň vždy přidala něco navíc, co navazovalo na probírané téma. Tím mě vždy překvapila.
Vše, co jsme probírali, či potřebuji probrat, sdílíme v poznámkách. Termíny školení sdílíme v kalendáři.
Úžasné na Míše je, že jsem měl několikrát velmi specifický problém, který byl nutno konzultovat přímo s hot-line Apple. Míša zavolala a vyřešila, tohoto si moc vážím.
Individuálních školení jsem absolvoval více než 10 a těším se na každé další.
Nyní jsou některá školení o radách s novým problémem, či funkcí. Některé jsou už i o setkání a prohloubení všeobecných znalostí.
Závěrem, Míšu jako lektorku Apple, určitě doporučuji.
Načerpejte zkušenosti a využijte produkty Apple na maximum … oslovte Míšu.
Věrný a více než spokojený klient
Jiří Horák
fanda Apple, aneb v jednoduchosti je krása
Sdílejte
4. 7. 2018